Fitkraft

Fitkraft to nowoczesna i innowacyjna marka, która podąża za najwyższą technologią i najnowszymi trendami. Pomagamy spełniać marzenia o zdrowym ciele i duchu przez dostarczenie wielofunkcyjnych, wysokiej jakości urządzeń do ćwiczeń domowych. Nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne właściwości, które powinny cechować urządzenia przeznaczone do codziennej aktywności.

Marka Fitkraft swoją działalność rozpoczęła pod nazwą EVO Sport. Bazując na zdobytym doświadczeniu kontynuujemy budowę zaufanej i silnej marki, jednak pod nazwą spójną z profilem działalności. Najważniejsze rzeczy pozostają jednak dla nas niezmienne: wysoki standard produkcji, starannie dobrane surowce i materiały oraz wykwalifikowana kadra, które pozwalają na stworzenie ciekawych i podążających za nowymi trendami produktów.

Oficjalna strona marki: http://fitkraft.pl/

Co dla nas oznacza bycie Fit?


To nie tylko aktywność fizyczna, ale przede wszystkim styl życia, dzięki któremu możemy cieszyć się zdrowiem i radością życia na długo. Ćwiczenia fizyczne pozwalają nam być bardziej odpornym na stres, zwiększać wydajność w pracy zawodowej, szybciej się regenerować czy lepiej spać.  Już dziś zrób z nami pierwszy krok ku lepszej przyszłości.

Sortuj po
Wyświetl na stronie

Orbitrek magnetyczny Q1

Ćwicz wygodnie

  • Koła ułatwiające transport
  • Podwójny moduł koła zamachowego
  • Maksymalna waga użytkownika: 120kg
699,00 zł

Rower treningowy magnetyczny

Nowoczesny design

  • Regulowany opór
  • Piankowe uchwyty
  • Maksymalna waga użytkownika 120kg
749,00 zł